All Products
-
Biological Insecticides
-
Biological Pesticide
-
Natural Vegetable Insecticides
-
Maize Crop Pesticides
-
Fruit Tree Pesticides
-
Rice Crop Pesticides
-
Cotton Crop Pesticides
-
Tea Tree Insecticide
-
Biological Fungicide
-
Biological Fertilizer
-
Cockroach Bait Gel
-
Home Pest Killer
-
Mosquito Larvae Killer
-
Z-9-Tricosene
-
Fly Killing Bait
-
Ant Killing Bait
-
Organic Tea
Keywords [ z nine tricosene ] match 100 Products.
Natural Extract Fly Attractant Recipe Flies Lure Muscamone OEM Acceptable Factory Supply
| Delivery Time: | 5-8 WORKING DAYS |
|---|---|
| Payment Terms: | L/C,T/T |
| : |
90% TC Muscalure Insect Pheromone Found in Dipteran Flies Extracts Fly Attractant Bait
| Delivery Time: | 5-8 WORKING DAYS |
|---|---|
| Payment Terms: | L/C,T/T |
| : |
OEM Acceptable Bed Bug Fly Trap Attracts Housefly Flies Attract Insect Pheromone
| Delivery Time: | 5-8 WORKING DAYS |
|---|---|
| Payment Terms: | L/C,T/T |
| : |
Fruit Fly Attractant Customized Muscalure Terminator Bait Insecticide Yellow Liquid 90% TC
| Melting Point: | <0°C |
|---|---|
| Boiling Point: | 378°C |
| Vapor Pressure: | 4.7mPa (27°C) |
Fly Killing Bait Granular Good Luring Effect Insecticide Effective Pest Control
| Color: | Yellow |
|---|---|
| Shelf Life: | Two Years |
| Target Pests: | Flies |
Cluster Fly Killer Powder 1% Azamethiphos Powder insecticide Indoor Outdoor Use
| Packaging Details: | Customized |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-8 working days |
| Payment Terms: | L/C,T/T |
Quick killing fly insecticide housefly bait poultry farm use 1% Azamethiphos
| Packaging Details: | Customized |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-8 working days |
| Payment Terms: | L/C,T/T |
Efficient Household Fly Killer Pesticide Powder 1% Azamethiphos For Outdoor Garden Flies
| Packaging Details: | Customized |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-8 working days |
| Payment Terms: | L/C,T/T |
Fly Killing Bait Super Attractive Quick Effect ECO-friendly Formula City Health Control
| Delivery Time: | 5-8 WORKING DAYS |
|---|---|
| Payment Terms: | L/C,T/T |
| : |
Fly attractant attract feeding eliminate flies insecticide improve hygiene environment
| Delivery Time: | 5-8 WORKING DAYS |
|---|---|
| Payment Terms: | L/C,T/T |
| : |

