All Products
-
Biological Insecticides
-
Biological Pesticide
-
Natural Vegetable Insecticides
-
Maize Crop Pesticides
-
Fruit Tree Pesticides
-
Rice Crop Pesticides
-
Cotton Crop Pesticides
-
Tea Tree Insecticide
-
Biological Fungicide
-
Biological Fertilizer
-
Cockroach Bait Gel
-
Home Pest Killer
-
Mosquito Larvae Killer
-
Z-9-Tricosene
-
Fly Killing Bait
-
Ant Killing Bait
-
Organic Tea
Keywords [ z nine tricosene ] match 100 Products.
Pest Control Mosquito Larva Lure Insecticide Pesticide Muscalure TC Mix With Bait
| Pest Control: | Fly,rushes Etc |
|---|---|
| Classification: | Insect Pheromone |
| ICAMA REG.No.: | WP20080055 |
Natural Housefly Attractant 90% TC Pheromone with Insecticide Compatibility for Eco-Friendly Fly Control
| Active Ingredient: | Z-9-Tricosene 90% |
|---|---|
| Formulation: | TC |
| CAS Number: | 27519-02-4 |
Kitchen Insecticide Long Lasting Fly Killing Bait Powder Easy to Use
| Product Name: | Fly Killing Bait |
|---|---|
| Long Lasting: | Yes |
| Shelf Life: | Two Years |
10g/Sachet Fly Killing Bait High Efficient Insects Control Shelf Life 2 Years
| Active Ingredient: | 1% Azamethiphos + Cis-9-Tricosene |
|---|---|
| Shelf Life: | Two Years |
| Packing: | 10g/sachet Or Customization |
Poultry farms 1% Azamethiphos Natural Insect Killer Rain Resistant Fly Killing Bait
| Odorless: | Yes |
|---|---|
| Product Name: | Fly Killing Bait |
| Target Pests: | Flies |
Granular Insecticide Attract Housefly For Livestock Poultry Farms
| Application: | Animal Farm, Poultry Farms, Garbage Dump, Food Processing Plant, Public Washroom, Restaurant, Hotel, Kitchen, Hospital Etc. |
|---|---|
| Shelf Life: | Two Years |
| Rain Resistant: | Yes |
Long Lasting Rain Resistant Fly Killing Bait High Efficient Insects Control 10g/Sachet
| Type: | Insecticide |
|---|---|
| Long Lasting: | Yes |
| Odorless: | Yes |
Granular Fly Killing Bait Powder Easy To Use Efficient Fly Insecticide
| Packing: | 10g/sachet Or Customization |
|---|---|
| Color: | Yellow |
| Application: | Animal Farm, Poultry Farms, Garbage Dump, Food Processing Plant, Public Washroom, Restaurant, Hotel, Kitchen, Hospital Etc. |
Outdoor Fly Killing Bait Powder Insecticide Reduce Insect Number Long-lasting Effect
| Form: | Granular |
|---|---|
| Color: | Yellow |
| Packing: | 10g/sachet Or Customization |
Highly Effective Insecticide Attract Housefly in Livestock Poultry Farms Insects Killer
| Target Pests: | Flies |
|---|---|
| ICAMA REG.NO.: | WP20140144 |
| Color: | Yellow |

