All Products
-
Biological Insecticides
-
Biological Pesticide
-
Natural Vegetable Insecticides
-
Maize Crop Pesticides
-
Fruit Tree Pesticides
-
Rice Crop Pesticides
-
Cotton Crop Pesticides
-
Tea Tree Insecticide
-
Biological Fungicide
-
Biological Fertilizer
-
Cockroach Bait Gel
-
Home Pest Killer
-
Mosquito Larvae Killer
-
Z-9-Tricosene
-
Fly Killing Bait
-
Ant Killing Bait
-
Organic Tea
Keywords [ natural brassicaceous pest control ] match 145 Products.
ODM ECO Friendly Biological Pesticide for Caterpillars
| Pest Control: | Dendrolimus Punctatus, American White Moth, Parocneria Orienta |
|---|---|
| Classification: | Natural Organic Pesticide |
| ICAMA REG.No.: | PD20086030 |
Ecological SC Biological Pesticide PrGV.Bt Organic Pesticides For Farming
| Pest Control: | Plutella Xylostella, Cabbage Caterpillar, Spodoptera Exigua, Corn Borer, Soybean-Pod-Borer |
|---|---|
| Classification: | Natural Organic Pesticide |
| ICAMA REG.No.: | PD20120875 |
Systemic Liquid Spray for Maize Crop Protection Against Fall Armyworm
| Application Rate: | 20g Per 15L Water |
|---|---|
| Formulation: | WP |
| Supply Type: | Stock |
Bio Virus Pesticide PrGV BT Powder Spray Insecticide for Vegetable Planting Farmland
| Certifications: | Organic, Non-toxic |
|---|---|
| Packing: | 200ml/bottle, 40g/sachet |
| Shelf Life: | 2 Years |
AcNPV Bt Chlorfenapyr SC Fruit Tree Pesticides Cabbage Root Maggot Insecticide
| Pest Control: | Spodoptera Exigua, Spodoptera Litura, Dendrolimus Punctatus, American White Moth |
|---|---|
| Classification: | Natural Organic Pesticide |
| ICAMA REG.No.: | PD20097412 |
Microbial Insecticide Bio Bacillus Thuringiensis SeNPV Nuclear Polyhedrosis Virus
| Pest Control: | Spodoptera Exigua, Spodoptera Litura, Plutella Xylostella |
|---|---|
| Classification: | Natural Organic Pesticide |
| ICAMA REG.No.: | PD20080627 |
OEM SeNPV Green Vegetable Biological Insecticides Garden Insect Killer
| Pest Control: | Spodoptera Exigua |
|---|---|
| OEM/ODM: | Support Customize |
| ICAMA REG.No. : PD: | PD20180190 |
Biological Vegetable Insecticide Powder Liquid Kills Cabbage Worm Diamondback Moth 200ml Bottle
| Form: | Powder/Liquid |
|---|---|
| Classification: | Biologcial Pesticide |
| Packing: | 200ml/bottle, 40g/sachet |
Biological Powder Insecticide To Eliminate Diamondback Moth Cabbage Worm
| Classification: | Biologcial Pesticide |
|---|---|
| Effect: | Kill Beet Armyworm Cabbage Worm Diamondback Moth |
| Form: | Powder/Liquid |
AcNPV & 10% Chlorfenapyr Tomato Fruitworm Insecticide For Cabbage Worms
| Pest Control: | Spodoptera Exigua, Spodoptera Litura, Dendrolimus Punctatus, American White Moth |
|---|---|
| Classification: | Natural Organic Pesticide |
| ICAMA REG.No.: | PD20097412 |

